Teenused

ekowool paljuMeie pakutavast soojusisolatsiooni materjalide valikust saab ülevaate menüüst Tooted alt. Kõike, mis on antud loetelus, on võimalik osta väiksemates ja suuremates kogustes. Rohkem infot helistades numbril (+372) 50 80814 või saata e-mail info@ecovill.ee.

Meie laod asuvad aadressitel

 • Vaksiku, Saunja küla, Kuusalu vald, Harjumaa
 • Tehase 6, Ahja, Põlvamaa

Küsi personaalset pakkumist!

  Materjal
  Kogus
  Transpordisoov

  Teostame töid nii väiksemates kui ka suuremates mahtudes.  Vastavalt objekti suurusele ja ligipääsule on meil valida erineva suurusega transpordi vahel. Toetudes oma spetsialiseerunud meeskonnale tagame oma klientidele tähtaegadest kinnipidamise ja kvaliteetse tulemuse.

  Meie poole võib pöörduda alati kõigis tehniliste ja soojustamist puudutavate küsimustega. Käime koha peal objekte üle vaatamas ja nõuandeid jagamas.
  Enne paigaldust pidage kindlasti nõu oma ala spetsialistidega, et vältida hilisemaid vale materjali valimisest, vajumisest või paigaldusvigadest tekkinud kahjusid.

  Paigaldusviisid:

  paigaldusviisid

  Eeltööd:

  Koristus

  Tuleb eemaldade üleliigne  praht: tellised, eterniidijäägid, puit, metall ja muu materjal, mis on ehitusest või katusevahetusest jäänud. See tegevus tagab ühtlase aluspinna soojusisolatsioonile tagades ühtlase soojustuskihi ilma et selles oleks võõrkehi, mis võivad halvendada soojapidavust. Eterniidi eemaldamisel pöörame tähelepanu ohutusele ja seadustele, kuna tegemist on asbesti sisaldava tootega, millega ümberkäimine nõuab kvaliteetsete kaitseriietuse ja varustuse kandmist. Eterniidiprahti ei või ladusta koos muu ehitusprahiga.

  Käiguteed

  Käiguteed on vajalikud ligipääsu tagamiseks katuseluukidele, kaablitele ja harukarpidele, seadmetele nende kontrollimiseks. Soojusisolatsiooni materjali sees peale paigaldust liikuda ei või. Hilisema liikumisega rikutakse ära ühtlane paigaldustihedus, tekitades liigne järelvajumine.

  Tuulesuunajad

  Tuulesuunajad ehitatakse räästakastide piirkonda kaitsmaks soojusisolatsioonimaterkale puhuva tuule ja selle mõjul liikuva külma ja niiskuse eest. Tugevad tuuleiilid võivad räästakasti piirkondadest puhuda villa minema, mille tulemuseks on koheselt tekkinud külmasild, mis suurendab soojakadu. Ohuks on ka külm õhk, mis koheselt puutudes kokku soojusisolatsioonimaterjalis oleva salvestunud soojaga, tekitab kondentsi.  Selle tulemuskes on soojusisolatsiooni kihi liigene kokkuvajumine ja sellest tulenev soojapidavuse vähenemine. Tuulesuunajate üks ülesannetest on veel  tagada katuse all piisav õhuliikumine. Tuulesuunajad peavad olema ehitatud vastupidavad, sest peavad toimima hoone terve kasutusjaja jooksul, tagades igapäevase kaitse  soojusisolatsiooni materjalile. Tuulesuunajad peaks olema minimaalselt 150mm kõrgemad kui planeeritud puistevilla kiht

  Pööninguluugid ja kõrgendused

  Pööninguluugid on tavaliselt vanad, lasevad sooja läbi ja ei vasta tuleohutuse nõuetele. Seega on soovitatav vanad pööninguluugid vahetada uute vastu. Kindlasti on vaja luukide ümber kõrgendust, et puistevill ei vajuks luugi peale vaid oleks kindlat selle ümber. Luugikõrgendused tuleb kindlalt kinnitada aluspinna külge nii, et seda saaks kasutada ka toena luugist üles ronimisel.

  Korstnad

  Korstna isoleerimine on vajalik tuleohutuse eesmärgil. Korstna isoleerimiseks kasutatakse 50-100 mm paksust mineraalvilla plaati, mis paigaldatakse tihedalt ümber korstna. Kasutatava materjal peab taluma vähemalt 700-kraadist temperatuuri. Kui tegemist on vanema ehitisega, kus on laepealse soojustamiseks kasutatud saepuru, tuleb korstna ümbert saepuru eemaldada ja asendada see mineraalvilla plaadiga. Isolatsioon peab olema vähemalt 100 mm kõrgemal kui tulevane puistevilla kiht.

  Rendime välja nii seadmeid kui lisatarvikuid. Paigaldusseadmeid saate valida vastavalt Teie vajadusele. Pakume erineva töövõimsusega paigaldusseadmeid, millega on võimalik paigaldada kõiki villasid.

  Põlvamaalt Ahjalt on võimalik saada puistevilla aparaat järelkärus, kuhu võimalik mahutada ka materjali. Rendihindade kohta infot telefonilt (+372) 5080814 või info@ecovill.ee

  Paigaldusseade väiksemateks töödeks.
  Kerge ja lihtsalt transporditav.
  Võimalus saata kulleriga otse objektile.
  Võimalik paigaldada kõiki puistevillasid.

   

  Paigaldusseade suuremateks töödeks.
  Kerge ja lihtsalt transporditav.
  Võimalus saata kulleriga otse objektile.
  Võimalik paigaldada kõiki puistevillasid.

   

  Paigaldusseadmed 1Professionaalne paigaldusseade suuremahulisteks töödeks.
  Tihendatud täitmiseks põrandatesse, vahelagedesse, kaldpindadesse ja püstseintesse.

  Võimalik paigaldada kõiki puistevillasid.

  Puistevilla paigaldusseadmete müük

  Müüme töökindlaid erineva võimsusega puistevilla paigaldusseadmeid. Leiame sobiva seadme just Teie vajadustele.
  Seadmed on alumiiniumist korpusega, puudub korrosiooni oht.
  Kõiki varuosi on laos kohapeal olemas.
  Võimalik paigaldadda kõiki puistevillasid.
  Alumiiniumkorpus muudab masina tunduvalt kergemaks ja korrosioonikindlamaks.